“Transanglis”

Išradėjų g 13b

Šiauliai

78149

Lietuva

Biuro telefonas:

00370 63878869 

Kodėl verta dirbti "Transanglis"?

Kodėl verta dirbti UAB "Transanglis"?

Mūsų tikslas - patyręs, kvalifikuotas vairuotojas, kuris yra patikimas, lankstus ir darbštus. Tikslas, kuris susiejamas su džiaugsmu, kad saugumas, gerovė ir pagarba vairuotojams yra vienodai svarbūs. Mes teikiame geresnį užmokestį, geresnes verslo sąlygas ir geresnę aplinką vairuotojams

 

Žinoma, tai nereiškia, kad transportavimo darbai Jungtinėje Karalystėje yra padengti auksu! Tai reiškia, kad mes suprantame darbo užsienyje poreikius ir reikalavimus, pripažįstame, kad vairuotojai daro įtaką, ir siekiame užtikrinti geriausią aplinką, kurią galime pasiūlyti - skatinti lojalumą, patikimumą ir įsipareigojimą savo rangovams.

 

Mes siūlome savo vairuotojams:

 

1. Jungtinėje Karalystėje vairuotojų apmokymus - daugiau informacijos rasite mūsų apmokymų puslapyje.

 

2. Lankstūs komandiruotės grafikai, trukmė ir būvimas Lietuvoje – bendru susitarimu. Paprastai siūlome 6 arba 8 savaičių komandiruotes. Mes galime būti lankstūs, kad padėtumėme jums. Mes taip pat turime šeimas ir suprantame būtinybę grįžti į namus.

 

3. Apgyvendinimas (Jungtinėje Karalystėje mes turime namus, suteikiame jums nakvynę už tam tinkamą mokestį mūsų vairuotojams, jūs turėsite vietą  kur gyventi ir nereikės gyventi savo kabinose).

 

4. Geros darbo apmokėjimo normos, mes žinome, kad patikimi, sąžiningi, kvalifikuoti ir patyrę vairuotojai yra vertingesni.

 

5. Darbas užsienyje gali būti sudėtingas dėl kalbos problemų - mes turime visą komandą, kuri kalba keliomis kalbomis. Mūsų vairuotojų komandai suteikiamos 24 valandų per parą vertėjo paslaugos.

6. Patikimas darbas, kuriuo galite pasikliauti. Mes turime sutartis su įmonėmis, kurių apyvarta 100 milijonų svarų sterlingų per metus. Mes siekiame kokybiškų vairuotojų, nes galime pasiūlyti kokybiškas paslaugas.

 

7. Patikimas, aukštos kokybės krovininius sunkvežimius. Mūsų klientai yra pasaulinės klasės savo verslo srityje. Jūs vairuosite tik kokybiškus krovininius sunkvežimius.

 

8. Nėra pakrovimo ir išsikrovimo! Dauguma mūsų sutarčių yra konteinerių darbai, veikiantys iš pagrindinių Didžiosios Britanijos uostų. Atvykus į paskirties vietą, kiti asmenys bus atsakingi už jūsų krovininio sunkvežimio užkėlimą ir nukėlimą.

 

9. Kelionė į užsienį - mes padengsime jūsų kelionės į Jungtinę Karalystę ir į namus išlaidas, ir dar sumokėsime pusę darbo dienos kol jūs keliausite.

 

10. UAB "Transanglis" esame pasiryžę būti pripažinti geriausiais kvalifikuotų darbuotojų teikimu, tarp vairuotojų, tiekėjų ir užsakovų.