“Transanglis”

Išradėjų g 13b

Šiauliai

78149

Lietuva

Biuro telefonas:

00370 63878869 

Krovininio sunkvežimio vairuotojas UK

Vairuotojai, kurie Europos Sąjungoje (ES) samdo arba užsako tarptautinius reisus, turi turėti Bendrijos licenciją

 

Bendrijos licencijos leidžia vairuotojams naudoti vieną leidimą kelionėms tarp visų ES valstybių šalių.

 

Licencijoje taip pat leidžiama tranzitiniam pervežimui per ES valstybės šalis ir iš trečiųjų šalių

Bendrijos licencijos

Krovininis sunkvežimis yra sunkiosios transporto priemonės, JK tai yra įprasta transporto rūšis, naudojama vežti ir platinti. Reikalaujama specialisto licencija tokiai transporto priemonei vairuoti, todėl tam reikia specialistų paruošimo.

Kaip ir daugumoje sandorių, dauguma asmenų organizuoja ir finansuoja savo mokymą, kad galėtų tapti krovininio sunkvežimio vairuotoju. Norint pateikti paraišką bet kuriai pozicijai, jums reikės parodyti lygiavertę C + E kategoriją savo vairuotojo teisėse, todėl šios dvi kategorijos jums padės tinkamai rasti krovininio sunkvežimio vairuotojo darbo vietų.

 

Atkreipiame dėmesį, kad mes vykdysime įdarbinimo proceso patikrinimą dėl registravimo, ir aptarsime su vairuotojais, kurie profesionaliai vairuoja ne mažiau kaip dvejus metus.

 

Vairuojant krovininį sunkvežiimį yra vienintelis darbas, todėl jį galima vairuoti keliaujant kitoje šalyje, todėl kandidatai turėtų būti pasirengę tai padaryti.

Prieš imdamiesi darbo reikia visapusiškai suprasti JK sveikatos ir saugos įstatymus, susijusius su vairuotoju, ir vairuotojo supratimą apie šias taisykles, tai bus galima patikrinti interviu metu.

Krovininių sunkvežimių vairuotojų teisių vadovas UK

Testavimas:

 

1 dalis: teorijos testas

2 dalis. Įvykių tyrimo testas

3 dalis. Vairavimo sugebėjimas

4 dalis. Praktinis demonstravimas

 

JK vairavimo kategorijos

 

HGV / LGV kategorija C + E (1 klasė) bet kokia transporto priemonė virš 7.5 t, kurioje yra nuimama arba atskira priekaba, kategorija C + E  gali būti taikomos tik tuo atveju, kai vairuotojas yra paėmęs ir išlaikęs savo "C" kategoriją. Tai yra didesnės transporto priemonės, todėl jas dažnai galima naudoti ilgų, nacionalinių ir tarptautinių maršrutų.

 

HGV / LGV kategorija C (2 klasė) transporto priemonėms, kurių kietoji kėbulo konstrukcija viršija 7,5 t, pavyzdžiai yra gaisriniai varikliai, šiukšlių surinkimo mašinos ir bet kokios sunkios transporto priemonės, todėl automobilis yra vienas vienetas (t. y. kabina atskirai nuo priekabos). Paprastai veikia miestuose.

 

Kategorija C1

 

Naudojamas važiuojant bet kokia krovinine transporto priemone, kurios svoris yra didesnis nei 3,5 t ir mažesnis kaip 7,5 t. Jei iki 1997 m. įsigyjote vairuotojo pažymėjimą, jūs turite šią kategoriją automatiškai priskirti savo vairuotojo pažymėjimui. Jei įsigyjote vairuotojo pažymėjimą po 1997 m., turėsite atlikti testą.

Kategorija C1 + E

 

Tas pats, kaip ir anksčiau, bet jums yra suteikia galimybę prikabinti priekabą už C1 automobilio.

Kategorija B + E

 

Tai leidžia jums vilkti priekabą už standartinio automobilio. Vėl gi, jei išsilaikėte prieš 1997 m., jums nereikės atlikti bandymo vilkti priekabą už automobilio - jei išsilaikėte po 1997 m., reikia atlikti visą vairavimą ir vairavimo egzaminą.

 

Kategorija D

 

Tai yra pilna autobuso vairavimo teisė, leidžianti vairuoti bet kokio dydžio keleivinį automobilį.

 

Kategorija D1

 

Leidžia vairuoti mažiausiai 9-16 vietų mikroautobusą. Jei išsilaikėte savo vairavimo egzaminą iki 1997 m., ši kategorija jau bus jūsų vairuotojo pažymėjyme, jei po 1997 m. tai reikės viso kurso ir testo.