“Transanglis”

Išradėjų g 13b

Šiauliai

78149

Lietuva

Biuro telefonas:

00370 63878869 

UAB "Transanglis" įkūrė vyras ir žmona, kaip viena komanda Andy ir Aistė Davies, turėdami aistrą, vadovaudamiesi savo žiniomis ir patirtimi, importuojančios ir eksportuojančios prekes iš Lietuvos į Jungtinę Karalystę.

 

Aistė pateikė lietuvių verslo supratimą ir kalbinius įgūdžius,o Andy pateikdamas patirtį iš Jungtinės Karalystės, kurioje jis visą gyvenimą plėtojo savo verslą.

 

Gyvendami ir dirbdami netoli "Felixstowe" uosto Jungtinėje Karalystėje, jie puikiai suvokė tiek užsienio vairuotojų poreikius, tiek sąlygas.

 

 

Perkeldami verslą ir persikeliant gyventi į Lietuvą, jie nusprendė pasinaudoti savo kontaktais ir patirtimi versle, kad suformuotų agentūrą, teikiančią krovininių sunkvežimių vairuotojus Jungtinėje Karalystėje. Jų tikslas visada buvo sutelkti geriausius iš visų pasaulių - tiek klientams, tiek vairuotojams.

Siūlome klientams - kvalifikuotus, patikimus ir sąžiningus vairuotojus, kurie buvo specialiai apmokyti vairuoti Jungtinėje Karalystėje, ir suteikti vairuotojams geresnį darbo užmokestį, geresnes gyvenimo sąlygas ir stabilų, patikimą darbo šaltinį.

Apie UAB "Transanglis"